Visitkortshållare

Visitkortshållare
Visitkortshållare
Visitkortshållare
Visitkortshållare
Visitkortshållare
Visitkortshållare
Visitkortshållare
Visitkortshållare
Visitkortshållare
Visitkortshållare
Visitkortshållare
Visitkortshållare

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

VISITKORTSHÅLLARE, försilvrad mässing, nyrokoko, 1900-talets början, i form av snäcka samt fabeldjur, höjd ca 20, längd ca 26cm

Slitage

656015

2019-06-20