Klubbat för:
400 SEK
1 200 SEK
VISITKORTSHÅLLARE, försilvrad mässing, nyrokoko, 1900-talets början, i form av snäcka samt fabeldjur, höjd ca 20, längd ca 26cm
Slitage
656015
2019-06-20