Tara brons Kina
2019-06-21
656019
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TARA, brons, Kina, 1800-tal, höjd ca 24 cm
PROVENIENS: Inköpt i Peking mellan 1922-1948
Skador, lagningar