Vitrinskåp
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal, dörren med ovalt spröjsat glas, målad dekor i form blomstergirlander, mahogny, invändigt klädd med textilt material, två flyttbara hyllplan i glas, höjd ca 171 samt 71x35 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, nyckel saknas
656032
2019-06-20