Art deco
2019-06-23
656045
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, art deco, 1900-talets början, fanerad med valnöt, höjd 161 45x43 cm
Senare skärm. Lagning upptill. Smärre slitage. Ej funktionstestad.