Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAGBÄDD, 1950-tal klädsel i rotting, lös kudde klädd i kretongtyget "Aralia" av Josef Frank, Svenskt Tenn, höjd ca 29, 170x70 cm
Slitage, ursprungligen sänggavel
656086
2019-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här