Georg Fischhof oljemålning

Georg Fischhof oljemålning
Georg Fischhof oljemålning
Georg Fischhof oljemålning
Georg Fischhof oljemålning
Georg Fischhof oljemålning
Georg Fischhof oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GEORG FISCHHOF (Österrike 1859-1914) Motiv av italienskt landskap, olja på duk, signerad A L Terni, ca 70x56 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, duket är något ospänt, färgbortfall, krackelyr

656096

2019-06-24