Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GEORG FISCHHOF (Österrike 1859-1914) Motiv av italienskt landskap, olja på duk, signerad A L Terni, ca 70x56 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, duket är något ospänt, färgbortfall, krackelyr
656096
2019-06-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner