Soffa empirestil

Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, empirestil, fast stoppad stomme, sits med resårer, karmar och underrede i mahogny med dekordetaljer i mässing, textilklädsel, 1900-talets första hälft, längd ca 151, höjd 91, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, senare klädsel

656107

2019-06-24