Fåtölj rokokostil

Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, rokokostil, karmar och ben i bemålad bok,sits med spiralresårer, fast textilstoppning, lös sittplymå,1900-tal, brännstämplad M.R.3.F, höjd ca 73, sitthöjd 40 cm

Bruksspår, nyligen omklädd

656108

2019-06-24