Lampbord K A Roos

Lampbord K A Roos
Lampbord K A Roos
Lampbord K A Roos
Lampbord K A Roos
Lampbord K A Roos
Lampbord K A Roos

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

K A ROOS, lamp-/avställningsbord, bemålat, devis förgyllt trä, klarglasskiva, höjd ca 51, 60 x 60 cm

Bruksslitage

656116

2019-06-24