Pojkporträtt oljemålning

Pojkporträtt oljemålning
Pojkporträtt oljemålning
Pojkporträtt oljemålning
Pojkporträtt oljemålning
Pojkporträtt oljemålning
Pojkporträtt oljemålning

Klubbat för:

62 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARL FREDRIK BRANDER (1705-1779), hans krets: Pojkporträtt, samtida förgylld ram, olja på duk, 80x63 cm

Retuscheringar, krackelering, duklagning

656118

2019-06-25