Vitrinskåp LouisXVI-stil
2019-06-30
656121
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt, glasdörr med bakomvarande hyllinredning i glas, fanerad i olika träslag, detaljer i metall, höjd ca 154 cm, 88 x 40 cm
Märken förekommer, hyllplan med nagg