Stolar Qing Kina
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 1 par, bonad ek, Qing, Kina, 1800-tal, höjd ca 121, sitthöjd 53 cm
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrelaterat slitage
656122
Päivämäärä:
2019-06-24