Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FÅTÖLJ, "Åke", Ikea, efter Philip Arctanders "Muslingestolen", 1950-tal, med ylleklädsell, sitthöjd ca 35 cm
Slitage, ställvis kraftig, märken, repor, fläckar, de två framsta benen är väldigt lösa, lagningar, remmar undertill är trasiga
656154
2019-06-21