Fåtölj ´´Åke´´ Ikea

Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea
Fåtölj ´´Åke´´ Ikea

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FÅTÖLJ, "Åke", Ikea, efter Philip Arctanders "Muslingestolen", 1950-tal, med ylleklädsell, sitthöjd ca 35 cm

Slitage, ställvis kraftig, märken, repor, fläckar, de två framsta benen är väldigt lösa, lagningar, remmar undertill är trasiga

656154

2019-06-21