Kerstin Lundberg-Stenman oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERSTIN LUNDBERG-STENMAN (1926-2008), komposition med flöjtspelande man till häst, signerad Kerstin Lundberg-Stenman, daterad 1971, olja på pannå, ca 60x73 cm

Smärre märken och repor

656160

2019-06-24