Bordsarmaturer mässing barockstil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSARMATURER, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, barockstil, i form av altarljusstakar, på tassar, höjd ca 80 cm

Slitage, fläckar

656161

2019-06-23