Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS BELLMER (1902-1975), "Musée Jean Brun - Souterrain no. 13.8.1944", signerad Bellmer, numrerad 38/100, litografi, motivmått 39,5 x 47,5 cm
656165
2019-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här