Italienskt soffbord

Italienskt soffbord
Italienskt soffbord
Italienskt soffbord
Italienskt soffbord
Italienskt soffbord
Italienskt soffbord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, modernt, stomme i plexiglas och mässing, glasskiva, H ca 40 cm, 139x64 cm

Bruksslitage, repor

656174

2019-06-26