Lampbord

Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord
Lampbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPBORD, modern form, stomme i kromat stål, rökfärgad glasskiva, H ca 35 cm, 92x56 cm

Bruksslitage, repor, glasskiva med nagg

656175

2019-06-26