Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAMPBORD, modern form, stomme i kromat stål, rökfärgad glasskiva, H ca 35 cm, 92x56 cm
Bruksslitage, repor, glasskiva med nagg
656175
2019-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här