Venitiansk spegel
Valmis
2019-06-26
656177
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
VENETIANSK SPEGEL, klart och guldfärgat glas, graverad dekor, 1900-talets andra hälft, ca 125x90 cm
Skador, sprickor, delar saknas