Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
VIKVÄGG / RUMSAVDELARE, 1900-talets mitt, Japan, skuren genombruten dekor, på hjultrissor, höjd 183 cm, två delad á 79 cm.
Zustandsbeschreibung
Sprickor, slitage.
656186
2019-06-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner