Vikvägg / rumsavdelare 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

VIKVÄGG / RUMSAVDELARE, 1900-talets mitt, Japan, skuren genombruten dekor, på hjultrissor, höjd 183 cm, två delad á 79 cm.

Zustandsbeschreibung

Sprickor, slitage.

656186

2019-06-21