Johan Krouthén porträtt i olja

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Man i frack, signerad och daterad Johan Krothén 1925, olja på duk, ca 120x79 cm

Tryckskador, smärre färgbortfall

656189

2019-06-23