Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
SOFFBORD, 1960-tal, fanérat i jakaranda, 2 utdragsskivor med svart lamintat, höjd ca 50, 138x56 cm
CITES-intyg finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage
656197
2019-06-21