Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, fanérat i jakaranda, 2 utdragsskivor med svart lamintat, höjd ca 50, 138x56 cm
CITES-intyg finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage

656197

2019-06-21