Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELBORD, 1800-tal, fanérat i flertalet träslag, intarsia dekor, höjd ca 67, 90x55 cm
Torrsprickor, fanérskador
656203
2019-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här