Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1950-tal, Jason Danmark, teak samt ek, flätad tidningshylla, höjd 50, 79x79 cm

Bruksslitage

656210

2019-06-21