José Luis Sanchez skulptur
Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Komposition, skulptur, brons, numrerad 717/1000, märkt J. L. Sanchez, längd ca 13 cm, höjd ca 5,5 cm, monterad på svart plexiglas-sockel, totalhöjd ca 8,5 cm
Sockel med repor
656214
2019-06-22