José Luis Sanchez skulptur

José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Komposition, skulptur, brons, numrerad 717/1000, märkt J. L. Sanchez, längd ca 13 cm, höjd ca 5,5 cm, monterad på svart plexiglas-sockel, totalhöjd ca 8,5 cm

Sockel med repor

656214

2019-06-22