Lavoar med stenskiva

Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

LAVOAR, med stenskiva i marmor, omkring 1900, jugend, bjhörkfaner, draghandtag i mässing, bordshöjd ca 70, höjd med sarg 86, 75,5x50 cm

Slitage och mindre nagg, ett draghandtag kortat

656220

2019-06-22