Ursula Ekberg ojemålning

Ursula Ekberg ojemålning
Ursula Ekberg ojemålning
Ursula Ekberg ojemålning
Ursula Ekberg ojemålning
Ursula Ekberg ojemålning
Ursula Ekberg ojemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URSULA EKBERG (född, 1935): Landskap i snö med värgspår och vandringsled, signerad, olja på duk, mått av duk ca 151x290 cm

Ej ramad, duket är hängd från två stånger, ytsmuts

656229

2019-06-21