Bord Louis XVI-stil
2019-06-30
656240
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORD, 1900-talets mitt, Louis XVI-stil, intarsiadekor med detaljer i mässing, 3 klaffar, höjd ca 70, 70 x 65 cm med klaffar
Repor förekommer