Spegel med konsol rokokostil

Spegel med konsol rokokostil
Spegel med konsol rokokostil
Spegel med konsol rokokostil
Spegel med konsol rokokostil
Spegel med konsol rokokostil
Spegel med konsol rokokostil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL med konsol, rokokostil, 1900-tal, fasettslipat glas, konsol med lös stensskiva, förgylld, spegel höjd ca 131 cm, b 72, konsol höjd 79, 80x42 cm.

Skador. Slitage, krön med lagningar.

656248

2019-06-22