Folke Ohlsson
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOLKE OHLSSON, soffa "Oklahoma", Dux Möbel AB, 1960-tal. Lösa plymåer i sits och rygg. Mönstrad textilklädsel i blå toner.Sitthöjd 42 cm. Fåtöljens bredd 88 cm, soffans längd 198 cm.
Slitage, ojämnt blekt
656249
2019-06-22