Ole Wanscher
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLE WANSCHER, fåtölj, 1960/70-tal, för Paul Jeppesen Möbelfabrik, stämplade undertill, lösa sitt- och ryggdynor, stomme i ek, petroleumgrön klädsel, sitthöjd ca 40 cm.
Proviniens: Danska Försvarsministeriet.
656253
2019-06-22