Stilleben med persikor oljemålning
Vollendet
2019-06-23
656262
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med persikor, olja på duk, ca 83x77 cm