Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FISKGRYTA, 1900-talets slut, Krögarhuset, koppar, förtennat, insats i rostfritt stål, beslag i mässing, stämplad undertill, höjd med knopp ca 14, 48x16.5 cm
Bruksslitage, mindre repor
656272
2019-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här