Fiskgryta Krögarhuset

Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FISKGRYTA, 1900-talets slut, Krögarhuset, koppar, förtennat, insats i rostfritt stål, beslag i mässing, stämplad undertill, höjd med knopp ca 14, 48x16.5 cm

Bruksslitage, mindre repor

656272

2019-06-24