Jette Stoltz oljemålning

Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning
Jette Stoltz oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JETTE BIRGITTA STOLTZ (1923-2010): Fiskeläger i skymning, signerad och daterad Jette Stoltz 1953, olja på pannå, ca 42x113,5 cm

656277

2019-06-22