Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): skymnigscen vid vatten, olja på duk, mått ca 36x54 cm

Krackelyr

656285

2019-06-21