Hans-Agen Jakobsson
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampor, 2 st., 1900-talets andra hälft, modell ´´G 52/ P´´, Markaryd, vitlackerad stomme, halvsfärisk skärm av vit akrylplast, märkta undertill, höjd ca 140 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor, bucklor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
656286
Päivämäärä:
2019-06-21