Hans-Agen Jakobsson

Hans-Agen Jakobsson
Hans-Agen Jakobsson
Hans-Agen Jakobsson
Hans-Agen Jakobsson
Hans-Agen Jakobsson
Hans-Agen Jakobsson
Hans-Agen Jakobsson
Hans-Agen Jakobsson
Hans-Agen Jakobsson
Hans-Agen Jakobsson

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampor, 2 st., 1900-talets andra hälft, modell ´´G 52/ P´´, Markaryd, vitlackerad stomme, halvsfärisk skärm av vit akrylplast, märkta undertill, höjd ca 140 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor, bucklor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

656286

Päivämäärä:

2019-06-21