Axel Kargel oljemålning

Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning
Axel Kargel oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL KARGEL (1896-1971): Landskap med kvarnar, signerad och daterad A Kargel 1940, olja på duk, ca 39x53 cm

Ospännd duk

656307

2019-06-21