Salongsgrupp gustavianskstil

Salongsgrupp gustavianskstil
Salongsgrupp gustavianskstil
Salongsgrupp gustavianskstil
Salongsgrupp gustavianskstil
Salongsgrupp gustavianskstil
Salongsgrupp gustavianskstil
Salongsgrupp gustavianskstil
Salongsgrupp gustavianskstil
Salongsgrupp gustavianskstil
Salongsgrupp gustavianskstil
Salongsgrupp gustavianskstil
Salongsgrupp gustavianskstil

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

SALONGSGRUPP, 4dlr, 1900-talets mitt, gustavianskstil, soffans längd ca 140 cm

Bruksslitage, bord med repor

656328

2019-06-30