Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NANNY STILL ( Finland 1926-2009), kanna, signerad Nanny Still Riihimäki Lasi Oy, 1950-60-tal, turkos glasmassa, höjd 32,5 cm
656333
2019-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här