Helge Ström oljemålning

Helge Ström oljemålning
Helge Ström oljemålning
Helge Ström oljemålning
Helge Ström oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HELGE STRÖM (1903-85): fyrmastad bark "Maria Rickmers", signerad H Ström, daterad 1975, olja på pannå, ca 56 x 86 cm

656387

2019-06-30