Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
AXEL KARGEL (1896-1971): Fiskebodar,
signerad och daterad A. Kargel 1969, olja på duk fäst på pannå, ca 28,5x43 cm,
656411
2019-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här