Axel Kargel Öland

Axel Kargel Öland
Axel Kargel Öland
Axel Kargel Öland
Axel Kargel Öland
Axel Kargel Öland
Axel Kargel Öland

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

AXEL KARGEL (1896-1971): Fiskebodar,
signerad och daterad A. Kargel 1969, olja på duk fäst på pannå, ca 28,5x43 cm,

656411

2019-06-29