Axel Kargel

Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL KARGEL (1896-1971): "Kvarnbacken Kolstad",
signerad och daterad A. Kargel 1965, olja på duk fäst på pannå, ca 26,5x42,5 cm,

656418

2019-06-29