Penselvas och assiett

Penselvas och assiett
Penselvas och assiett
Penselvas och assiett
Penselvas och assiett
Penselvas och assiett
Penselvas och assiett

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENSELVAS, ASSIETT, 2 dlr., porslin, Kina, 1800-talets slut, Kanton och Celadonglasyr, höjd ca 12, diameter 6-18 cm

Smärre slitage

656420

2019-06-23