Axel Kargel Öland

Axel Kargel Öland
Axel Kargel Öland
Axel Kargel Öland
Axel Kargel Öland
Axel Kargel Öland
Axel Kargel Öland

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

AXEL KARGEL (1896-1971): "Sjöbod med svart båt",
signerad och daterad A. Kargel 1968, olja på duk fäst på pannå, ca 23x38 cm,

Ytmärke

656426

2019-06-29