Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
AXEL KARGEL (1896-1971): "Sjöbod med svart båt",
signerad och daterad A. Kargel 1968, olja på duk fäst på pannå, ca 23x38 cm,
Ytmärke
656426
2019-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här