Klubbat för:
25 000 SEK
20 000 SEK
AXEL KARGEL (1896-1971): "Bondgård vid Djupvik",
signerad och daterad A. Kargel 1968, olja på duk fäst på pannå, ca 33,5x52,5 cm,
656433
2019-06-29