Axel Kargel

Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel

Klubbat för:

25 000 SEK

20 000 SEK

AXEL KARGEL (1896-1971): "Bondgård vid Djupvik",
signerad och daterad A. Kargel 1968, olja på duk fäst på pannå, ca 33,5x52,5 cm,

656433

2019-06-29