Lars Pirak etsning

Lars Pirak etsning
Lars Pirak etsning
Lars Pirak etsning
Lars Pirak etsning
Lars Pirak etsning
Lars Pirak etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS PIRAK (1932-2008): 2 torrnålsetsningar, "Fjällemmel" signerad Lars Pirak -71, numrerad 42/100, samt "Per Juga", signerad Lars Pirak -72, bildmått ca 9x7 samt 11x8 cm

Ej examinerad ur ram

656445

2019-06-22