Roland Svensson Kallskär

Roland Svensson Kallskär
Roland Svensson Kallskär

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Erik Petters bod Kallskär", 1980, signerad roland S, 188/360, färglitografi, bildmått ca 28 x 42 cm

Oramad

656450

2019-06-22