Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Erik Petters bod Kallskär", 1980, signerad roland S, 188/360, färglitografi, bildmått ca 28 x 42 cm
Oramad
656450
2019-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här