Buddha brons Asien

Buddha brons Asien
Buddha brons Asien
Buddha brons Asien
Buddha brons Asien
Buddha brons Asien
Buddha brons Asien

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHA, brons, Asien, 1800-tal, monterad på träsockel, total höjd ca 13 cm

Bristningar, skador

656451

2019-06-23