4 karmstolar tillskrivna Elias Svedberg för NK

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ELIAS SVEDBERG, tillskriven, inköpta på Nordiska Kompaniet, 1960-tal, stomme i valnöt, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, blekt skinn samt mindre ytrevor

656452

2019-06-22